Kampanyalı Ürünler

Maymuncuklar

Maymuncuklar

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Bilyalı Şarjlı Maymuncuk BEM-01 ''FULL set
Bilyalı Şarjlı Maymuncuk BEM-01 Bilyalı göbekler İçin hazırlanmıştır, hızlı bir şekilde açabilirsiniz. Yanında kendi özel yapılmış uçlarıda verilmektedir. KL,KL Sistem, İto, İto Sistem,Df, Yale,MulTLok 7x7, Çin bilyalı barel uçlarından bulunmaktadır. Onlarca çeşit barel tipine göre uçları ve içerisinde teller ve metal folyo takılı uç takımı çıkmaktadır.  Setin içerisinde; Bilyalı maymuncuk tutucu (özel tasarım ''Manyetik tutucu adaptör''), farklı kalınlıkta yedek teller ve alüminyum şeritler bulunmaktadır. Şarjlı Lityum-ion Bataryalı bir üründür. Sağa ve sola dönebilir..
Bilyalı Şarjlı Maymuncuk BEM-01 Ekonomik
Bilyalı Şarjlı Maymuncuk BEM-01 Bilyalı göbekler İçin hazırlanmıştır, hızlı bir şekilde açabilirsiniz. Yanında kendi özel yapılmış uçlarıda verilmektedir. KL, İto, Df, Yale, 7x7, Çin bilyalı barel uçlarından bulunmaktadır. Toplam 8 çeşit barel tipine göre uçları ve içerisinde teller ve metal folyo takılı uç takımı çıkmaktadır.  Setin içerisinde; Bilyalı maymuncuk tutucu (özel tasarım ''Manyetik tutucu adaptör''), farklı kalınlıkta yedek teller ve alüminyum şeritler bulunmaktadır. Şarjlı Lityum-ion Bataryalı bir üründür. Sağa ve sola dönebilir.Set içerisinde çift batarya ve ..
MANUEL EL MAYMUNCUKLAR
Bu maymuncuk aparatları,farklı anahtar ve kilit profillerine göre farklı şekillerde tasarlanmıştır. Kolay taşınabilir,pratik ve hafiftir. Sadece kastırma ve bu takımla kolayca çilingir hizmeti verebilirsiniz. ..
Şarjlı-Ledli Yale Maymuncuk Seti
Şarjlı maymuncuk kablosuz olduğundan istenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilinir. Saniyede yüzlerce defa hareket ederek el ile yapılamayan vurma hızına ulaşır, bu sayede kilidin açılmasında anahtarcının yegane dostudur. Alet yüksek hızda titreşim yaparak şifreyi bulur. Tüpün içersindeki pimlere hızlı vuruşlarla şifre seviyesine getirerek kilidin dönmesini sağlar. Takım set halinde olup orijinal çantası ile birlikte verilir. EM-04 Led yeni kabza tasarımlı yapısı sayesinde kullanım rahatlığı arttırılmıştır.İstenildiğinde düz yada tabanca şekli verilebilir. Ayrıca bu modelde vu..