Kampanyalı Ürünler

Anahtarcı Ekipmanları

Anahtarcı Ekipmanları

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Kapı Açma Sihirbaz İnce-Kısa SH-16
SH-16   Kapı Açma Sihirbaz İnce-Kısa SH-16  Çekili kapılar ve benzeri tüm kapıların Kilitlenmeden çekilerek kapanması sonucu açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür kapıda başarılıdır. Son derece sağlam ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. ..
Kapı Açma Sihirbaz İnce-Uzun SH-18
SH-18   Kapı Açma Sihirbaz İnce-Uzun SH-18       Çekili kapılar ve benzeri tüm kapıların Kilitlenmeden çekilerek kapanması sonucu açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür kapıda başarılıdır. Son derece sağlam ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. ..
Kapı Açma Sihirbaz Kalın Kısa SH-16K
SH-16K  Kapı Açma Sihirbaz Kalın-Kısa SH-16K        Çekili kapılar ve benzeri tüm kapıların Kilitlenmeden çekilerek kapanması sonucu açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür kapıda başarılıdır. Son derece sağlam ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. ..
Kapı Açma Sihirbaz Kalın Uzun SH-18K
SH-18K    Kapı Açma Sihirbaz Kalın-Uzun SH-18K        Çekili kapılar ve benzeri tüm kapıların Kilitlenmeden çekilerek kapanması sonucu açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür kapıda başarılıdır. Son derece sağlam ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. ..